معرفی بهترین قهوه های دنیا

بلوم کافه بهترین برند قهوه ایران،فروش قهوه، راه اندازی کافه، آموزش دم کردن انواع قهوه

انواع نوشیدنی های قهوه

اگر تا به حال به یک کافه یا کافی شاپ رفته اید، می دانید که منوی نوشیدنی ها اغلب بسیار زیاد است. به عنوان یک صاحب کافی شاپ، انواع مختلفی از نوشیدنی های قهوه وجود دارد که می توانید به مشتریان خود ارائه دهید که درک تفاوت بین آنها دشوار است. ما محبوب ترین نوشیدنی های قهوه و دستور العمل های آنها را بررسی کردیم تا بتوانید با آنها آشنا شوید و با روندهای فعلی قهوه همراه باشید . برای مشاهده نمودار نوشیدنی قهوه قابل چاپ ما روی لینک زیر کلیک کنید .

بهترین قهوه های دنیا

مقایسه سبک های دم کردن
همه قهوه ها به یک شکل دم نمی شوند. سبک های مختلف دم کردن می تواند باعث تغییر در طعم و قدرت نوشیدنی شود. در اینجا فقط چند سبک دم آوری وجود دارد که ممکن است در فروشگاه خود بگنجانید:

قهوه Drip Brew
Ground به سبد دم اضافه می شود و در دستگاه قهوه ساز اتوماتیک برای این سبک دم آوری قرار می گیرد. نیروی جاذبه برای عبور آب از داخل زمین استفاده می شود و در نتیجه یک فنجان قهوه سنتی تولید می شود.
Pour Over
این سبک دم کردن با ریختن آب جوش به آرامی در میان تفاله های قهوه در حالی که در یک سبد فیلتر قرار می گیرند به دست می آید. سپس قهوه در یک فنجان چکه می‌کند و در نتیجه یک دم‌نوش قوی ایجاد می‌کند.
دم کردن سرد
برای دم کردن سرد ، قهوه درشت آسیاب شده را در آب با دمای اتاق قرار می دهند و اجازه می دهند برای مدت طولانی دم بکشد. این باعث می‌شود دم‌نوشی کمتر تلخ و دارای کافئین زیاد باشد.
اسپرسو
برای رسیدن به دم کردن اسپرسو ، به دستگاه اسپرسو یا کاپوچینو نیاز دارید. این دستگاه‌ها آب داغ تحت فشار را از فیلتری که حاوی دانه‌های قهوه آسیاب شده تیره بود عبور می‌دهند. نیروی آب یک شات قهوه با غلظت بالا تولید می کند. این روشی است که بیشتر برای پایه نوشیدنی های قهوه استفاده می شود.
Ristretto
که به روشی مشابه اسپرسو دم می‌شود، آب تحت فشار از تفاله‌های قهوه عبور می‌کند. با این حال، شما باید نصف مقدار آب استفاده کنید. چرخه کوتاه تر دم کردن، یک شات غلیظ تر و تیره تر از اسپرسو ایجاد می کند.

نمودار نوشیدنی های قهوه